top of page

VÝLETY S BAGELY

Naše bagely vás vezmou na výlet po krásném děčínském okolí.

Každý z našich signature bagelů má název po místě úzce spojeným s Děčínem. Zeptejte se našich baristů na tipy na výlet, určitě vám rádi poradí. 

Vydejte se na Via Ferratu s profesionálními průvodci,  půjčte si ferratový set, kolo, koloběžku nebo kajak, jen pár kroků od naší kavárny. 

Active point Děčín 

naferratu.cz

lode-decin.cz

Shepherd's Wall - Via Ferrata & Rock Climbing


DSC06184.jpg

BAGEL JÁNSKÁ

Náš skvělý vaječný salát. 

Jánská je obec v srdci národního parku České Švýcarsko. Na jejím území je slepičí farma a hlavně cíl vašeho výletu - letecká podzemní továrna z období druhé světové války, kterou určitě stojí za to navštívit, stejně jako přilehlý památník obětem druhé světové války Rabštejn.

DSC06198.JPG

BAGEL HAMBURG

Náš skvělý tuňákový salát s pekanovými ořechy a celerem.  

Děčín leží na Labi a je od Hamburku vzdálený 500 km lodní cestou. S Labem jsme spojeni historicky, kulturně, profesně i environmentálně. Navštivte naše děčínské městské muzeum a jeho stálou expozici vývoje lodní dopravy

na Labi. Jinou v Čechách ani v Evropě nenajdete.

DSC01109.jpg

BAGEL PASTÝŘ

Vegetariánský bagel s kozím sýrem, domácí medovo - hořčičným aioli a červenou řepou.

Pokud navštívíte děčínskou Zoo nebo vylezete jednou

z cest Via Ferraty k úžasné vyhlídce na skalním ostrohu, užíváte si na masivu Pastýřské stěny.

DSC00964.jpg

BAGEL BELVEDER

Nejoblíbenější bagel se vším dobrým, co tu máme. Domácí lanýžové aioli, vajíčko, slanina, cheddar, šunka, zelenina, avokádo a mnoho dalšího vytvoří jedinečnou kombinaci čerstvého jídla.

Výjimečná vyhlídková terasa, tyčící se 160m nad hladinou Labe. Vydejte se po červené turistické značce z centra Děčína přes vyhlídky na Kvádrberku a užijte si jedinečné výhledy na Labský kaňon. Zpátky se můžete vrátit stejnou trasou, nebo přejet přívozem po Labi do Dolního Žlebu a odtamtud se vrátit vlakem, nebo po žluté a zelené krásnou cestou po levém břehu Labe.

DSC02784.jpg

BAGEL SNĚŽNÍK

Jednoduchý ale skvělý. Lanýžové aioli, vajíčko, slanina a cheddar.

Vysoký Sněžník je stolová hora s ikonickou rozhlednou,

na které byl prvé přijatý televizní signál na území Československa.  Je dominantou krajiny nad celým Děčínskem.  Vydejte se z Děčína po žluté na Maxičky až

na rozhlednu na Sněžník a zpět po turistické červené nebo třeba na koloběžkách. A pokud se vám nechce pěšky, můžete vyrazit autobusem nahoru a pěšky seběhnout dolů.

DSC01009.jpg

BAGEL LABE

Jedna z mnoha veganských verzí bagelů. Domácí humus se sušenými rajčaty, spousta zeleniny a domácí veganské bazalkové aioli.

Vydejte se po levém břehu Labe po  zelené turistické značce, která vede po starých loveckých chodnících skrz zaniklé německé obce přes Dolní Žleb až ke Klopotskému vodopádu na německé hranici. Zpět můžete do Děčína přijet vlakem nebo třeba na koloběžkách.

IMG_20200618_075807_701.jpg

JOGURTOVÝ POHÁR PLOUČNICE

Sladká snídaně se vším všudy. Smetanový jogurt s chia semínky, pekanové ořechy, banán

a 76% hořká čokoláda.

Ploučnice pramení pod Ještědem a po 100 kilometrech klikatění se,  přitéká do Labe pod děčínským zámkem.  

Tam začíná ploučnická cyklostezka, která vás zavede třeba k zámku v Benešově nad Ploučnicí a zdatní výletníci mohou došlapat až do Pekla u České Lípy. Zpátky vlakem nebo po svých.

bottom of page